Sidusettevõtte avalikustamine

Mille eest meile makstakse?

Mõned kasiinod, mida me üle vaatame, võivad kompenseerida meile copywritinguga seotud kulud ja anda meile suunamislingid. Kui registreerute kasiino saidil selle lingi abil, saame väikese vihje ilma lisatasudeta.

Mille eest me vastutame?

Me vastutame kasiino arvustuste õigsuse eest nende avaldamise kuupäevani. Püüame oma parima, et neid ajakohasena hoida ja kontrollida fakte iga kuu. Siiski ei mõjuta me kolmandate osapoolte ressursse. Etteheidete ja tingimuste, boonusväärtuste, mängude valiku ja muude mänguaspektide muudatuste etteheited tuleks suunata otse hasartmänguplatvormidele.

Oleme omalt poolt tänulikud, kui annate meile tagasisidet meie saidi ebatäpsuste kohta. Täitke julgelt lehel Kontaktid olev vorm.

Miks saate GamblingORB arvustusi usaldada?

Oleme kiiresti kasvav rahvusvaheline kasiinoülevaate platvormide võrgustik. GamblingORB pole lihtsalt nimi – see on kaubamärk, mille maine väärtustab. Iga tekstirida taga on tõelised inimesed, kes on täpselt nagu sina, veedavad vaba aega hasartmängudega online -kasiinodes. Soovime teiega oma kirge jagada ja loodame, et teil on meie saidil hea kogemus ja naasete uuesti. Meie väärtuste kohta saate rohkem lugeda GamblingORB kodulehelt.

Tagasi ülesse